Image Image Image Image Image
Scroll to Top

To Top

Andmekaitse ja elektroonilise eraelu puutumatus

Andmekaitse ja elektroonilise eraelu kaitse on saanud ettevõtetele väga olulisteks küsimusteks, eriti neile, kelle äritegevus toimub elektrooniliste vahendite abil. Klientide nõustamine selles valdkonnas moodustab suure osa FORT tööst. FORT abistab oma kliente dokumentide koostamisel ja ülevaatamisel ning kohalike nõuete järgimisel, mis seonduvad isikuandmete kaitse, rikkumistest teatamise, töötajate jälgimise, andmete kolmandatesse riikidesse edastamise ning muude sarnaste küsimustega. Me teeme koostööd rahvusvaheliselt tunnustaud spetsialistidega ning seetõttu on meil võimalik lahendada ka kõige keerulisemaid probleeme selles valdkonnas.

 Tuginedes Legal 500’le, mis on maailma juhtivate advokaadibüroode andmebaas, on advokaat Rūta Radzevičiūtė-Meizeraitė soovitatud ekspert andmekaitse ja elektroonilise eraelu puutumatuse alal ning advokaat Andrius Bambalas soovitatud ekspert autoriõiguse, reklaami ja turundusõiguse valdkonnas ringhäälingusektoris.

Kogemus
  • Ask.Fm abistamine andmekaitse ja elektroonilise eraelu puutumatusega seotud küsimustes.
  • Kiiresti kasvava finantseerimisasutuse Cash on Go Ltd nõustamine mitmetes andmekaitsega seotud küsimustes.
  • MD Galerija Azur (kaubanduskeskus Atrium Azur) veebilehe privaatsuspoliitika vastavuse tagamine Läti õigusaktidele.
  • EuroEnergy Biogāze Latvija abistamine töötajate isikuandmete kaitse nõuete täitmiseks.
  • Uudse ja pretsedenditu projekti teostamine, mis puudutas populaarse tasuliste telekanalite paketi õiguspärast levitamist  äritarbijatetele (B2B, hotellid ja baarid) ning sellise ainsa, baaridele ja hotellidele tasuliste telekanalite paketti pakkuva, pakkuja ainuõiguste kaitseks vajaliku õigusliku raamistiku loomine.

Nõustame ühe suurema Ühendkuningriikide advokaadibüroo kliente andmekaitse ja elektroonilise eraelu puutumatusega seotud küsimustes.

Kontaktid