Image Image Image Image Image
Scroll to Top

To Top

08

03
2021

Rene Frolov CEELM-i Kesk- ja Ida-Euroopa aasta tehingute žüriis

On 08, 03 2021 | No Comments | In Uncategorized | By Kadri Lensment

FORT-i partner Rene Frolov osales kohtunikuna Kesk- ja Ida-Euroopa 2020. aasta tehingute valimisel.

CEE Deals of the Year Awards loodi aastal 2017 tähistamaks Kesk- ja Ida-Euroopa silmapaistvamaid omandamis-, rahastamis- jms tehinguid, mis toetavad kasvu regioonis. Selleks moodustatakse kokku 24-s riigis viieliikmelised žüriid, kuhu kuuluvad tehinguid nõustavad advokaadid, kes valitakse nende maine, asjatundlikkuse, teadmiste jms alusel nende nö koduturul (nt Eestis).

Auhindu ja protsessi kureeriva CEE Legal Matters’i tegevtoimetaja David Stuckey, kes vastutab igal aastal žüriiliikmete valimise eest, tunneb heameelt, et Rene Frolov nõustus pühendama oma aja ja energia advokaadibüroode poolt Eestis esitatud paljude ettepanekute hindamisele ja järjestamisele: “Žürii liikmed valiti lähtuvalt meie isiklikust kogemusest nendega, nende mainest teiste juristide seas ja tehingutest, mida nad on aastate jooksul ise nõustanud” rääkis Stuckey. „Eesti žüriis on oskuslikud ja asjatundlikud õiguseksperdid ning meil on hea meel, et Rene nõustus osalema. Selle tulemusena on protsess usaldusväärsem ja usaldusväärsem.

Kesk- ja Ida-Euroopa aasta tehingute nominendid (finalistid) avaldati ajakirja CEE Legal Matters 2021. aasta märtsi numbris ja võitjad kuulutatakse välja iga-aastasel banketil, mis toimub Londonis 3. juunil 2021. Lisateave: doty.ceelegalmatters.com.