Image Image Image Image Image
Scroll to Top

To Top

17

09
2019

FORT nõustas juhtiva välimeedia grupi Digital Future müüki

On 17, 09 2019 | No Comments | In Uncategorized | By Kadri Lensment

Digital Future tegutseb digitaalse välireklaami (Digital out-of-Home – DOOH), traditsioonilise välimeedia ja digitaalse tähistuse valdkonnas. Nende tütarettevõte Digiekraanid on Eesti juhtiv digitaalse välireklaami valdkonna ettevõte (nii käibe kui ka ekraanide arvu osas), mis pakub reklaamipinnateenuseid nii suuremõõtmelistel LED väliekraanidel linna kõige käidavamates piirkondades kui ka olulisemates kaubanduskeskustes ja muudes avalikes siseruumides paiknevatel siseekraanidel. Traditsioonilises mittedigitaalse välireklaami valdkonnas tegutseb Digital Future teine tütarettevõte MegaMedia, kes on turuliider standardsuuruses reklaamtahvlites 6×3 ja suuremõõtmelistes välimeedia formaatides pakkudes täiendavat pikaajalise digitaliseerimise potentsiaali.

FORT nõustas koos Oaklinsi meeskonnaga Digital Future osanikke kogu investeerimisperioodil – alates Digiekraanide esialgsest väljaostmisest 2017. aastal ja sellele järgnenud MegaMedia omandamisest kuni grupi lõpliku müügini Eesti investeerimisühingule UP Invest, kellele kuulub Baltikumi suurim meediakontsern.

FORT-i meeskonda juhtis tehingus Minni-Triin Park, lisaks nõustasid tehingut meie eksperdid Kuldar-Jaan Torokoff, Liina Käis, Margus Kõiva ja Karl Kahm.

Lisainfo SIIT