Image Image Image Image Image
Scroll to Top

To Top

13

09
2019

FORT nõustas investeerimisfondi ZGI-4 investeeringut energeetikaettevõttesse Corle OÜ, millega fond sisenes Eesti turule

On 13, 09 2019 | No Comments | In Uncategorized | By Kadri Lensment

ZGI Capital on üks kogenumaid riskikapitalifondide valitsejaid Baltikumis, mis tegutseb alates aastast 2005. Hetkel juhib ZGi neljanda põlvkonna erakapitali- ja riskikapitaliportfelli “ZGI-4”.

Corle OÜ põhitegevusalaks on elektri- ja telekommunikatsioonivõrkude insenerlahenduste projekteerimine, ehitamine ja hooldus. Selle kiirelt kasvava ja ambitsioonika ettevõtte koduturuks on Eesti ja Soome, lähima aja laienemisplaanid hõlmavad ka Rootsi ja Saksamaa turge.

Investeering Corle OÜ-sse oli fondi esimene rahapaigutus Eestisse. FORT nõustas ZGI Capitali kõigis tehinguetappides sh õigusliku auditi (legal due diligence) läbiviimisel ning tehinguga seonduvate dokumentide, sh finantseerimist puudutavate, ettevalmistamisel ja läbirääkimisel.

Antud tehingus juhtis FORT Tallinna tiimi Kuldar-Jaan Torokoff ning FORT Riia tiimi Ramona Miglāne. Lisaks kuulusid nõustajate hulka Tallinna büroo eksperdid  Margus Kõiva, Liina Käis, Karl Kahm ja Riin Rehepapp.

Lisainfo SIIT