Image Image Image Image Image
Scroll to Top

To Top

30

09
2015

Väljaanne „Best Lawyers“ tunnustab kõrgelt Advokaadibüroo FORT vandeadvokaate

On 30, 09 2015 | No Comments | In Uncategorized | By Kadri Lensment

Tunnustatuim ning vanim õigusalane ekspertidele hinnanguid andev väljaanne „Best Lawyers“ on andnud Advokaadibüroo FORT viiele advokaadile kõrge hinnangu õigusabi teenuse osutajatena ja toonud nad välja kui oma valdkondades soovitatud advokaadid.

Silmapaistva töö eest tunnustatakse vandeadvokaate Kuldar-Jaan Torokoff, Minni-Triin Park, Kirsti Pent, Andreas Veeret ja Mihkel Kolk.

Äriõiguse ja tehingute valdkonnas on kõrgelt hinnatud Kuldar-Jaan Torokoff, Minni-Triin Park ja Kirsti Pent. Minni-Triin Park’i on lisaks esile toodud ka kinnisvara ja ehituse, energeetika ja keskkonna ning era- ja riskikapitali valdkondades.

Meie advokaadibüroo vandeadvokaat Andreas Veeret on väljaande poolt esile tõstetud kui kõrgelt soovitatud ekspert vahekohtu- ja lepitusmenetluse, maksejõuetuse ja restruktureerimise ning vaidluste lahendamise valdkondades.

Mihkel Kolk’i hinnati kui panganduse ja finantsteenuste, kapitaliturgude, finantsinstitutsioonide ning riskikapitali valdkondade spetsialisti.

Väljaanne Best Lawyers (www.bestlawyers.com) koostab igal aastal riikide ja valdkondade põhiseid õigusabi osutavate ekspertide nimekirju; väljaanne koostatakse oma valdkonna kolleegide ja ekspertide hinnangute põhjal.